100+
участників
Кожен бажаючий може взяти участь у конференції
10 спікерів
Справжніх профессіоналів та фанатів своєї справи
10+ робочих кейсів
Які ви зможете одразу застосувати у своїй компанії
Ми запросили 10 спікеров подітися досвідом впровадження хеппі менеджменту у їх компаніях
Ирина Примак

Бізнес-консультант по Employer Branding і Employee Experience Management, власник консалтингової компанії «Do Marketing!». Сертифікований експерт по темі «Щастя в діяльності», автор моделі «СОРС. 4 складових щастя на роботі », автор проекту« Інститут Корпоративного Щастя ». Бізнес-коуч (ICU), ToP-фасилітатор. 4 вищі освіти: іноземні мови, економіка підприємства, маркетинг, психологія.
Ваче Давтян
Підприємець і бізнес-тренер з 1991 року. У 1995 створив компанію «Промкабель-Електрика», а в 2003 - мережа магазинів «Пан Електро». У 2009 році передав керівництво своїми компаніями топ- менеджерам, і запустив новий проект з навчання лідерів LeaderWay. У своїх компаніях виконую ролі стратега, наставника і «зберігача щастя». Моя особиста місія: "Україна - успішна країна щасливих людей" З 2010 року провів навчання для компаній: Google, Deloitte, SCM, Київстар, Terrasoft, Tickets.ua, AltexSoft, Promodo, Terrasoft, Intellect Service, Vents, Lindström, Белтимпорт, Fozzi , Літер, Аснова
Ксенія Швед
Директор по людях мережі Цитрус

18 років практики в області HR, тренер, коуч, автор профільних статей

Керівник відділів управління персоналом роздрібних мереж: Велика Кишеня, Varus, Обжора. СЕО 2-х роздрібних мереж Дьюти Фри Альянс (Україна), DEA cosmetics (Грузія).
Ангела Поддубна
HR Директор RedHead Family Corporation (роздрібна мережа магазинів АНТОШКА, дистрибуція SMARTY FAMILY, Нерухомість) МарЧар, Бізнес Тренер, Фасилітатор Більше 20 років управління маркетингом у великих міжнародних і локальних компаніях на ринках України, Росії, Великобританії: McDonald's, real, - metro group, EVA, kfc, Subway) Близько 4 років в HR (Баядера - найбільший у Східній Європі імпортер, експортер і виробник алкоголю, ADV - міжнародний рекламний холдинг, Deloitte - консалтинг і аудит Велика Четвірка). Входить до ТОП 35 HR Директорів, керуючих кращими Командами (за версією журналу Leadership Journey, 2018
Ольга Сидор
Організатор і адміністратор Leadership University, викладач МВА, експерт з питань мотивації персоналу та оцінки його ефективності.
Рубанець Олена
HRD Watsons Ukraine
Досвід роботи більше 8-років на управлінських посадах в HR (Danone, Credit Agricole Bank, MTI), а також досвід роботи HRD за кордоном - Азербайджан, Баку. Досвід розробки, документування, впровадження та реінженірінгу HR процесів (український холдинг, 4000+ хедкаунт
Кривонос Євгенія
Директор з розвитку, експерт з якості води, внутрішній тренер компанії «НЕБЕСНА КРИНИЦЯ»
Ольга Тарасевич
HRD в міжнародній школі англійської мови EnglishDom. Починала кар'єру з журналістики, продовжила - психологом, тепер - фанат HR. За плечима - 8 років досвіду в HR, управлінський досвід - 3 роки. Ключові компанії: ТД "Щедро", ПриватБанк, EnglishDom. Має багатий досвід у вибудовуванні систем рекрутингу, адаптації та оцінки персоналу (компетенції, рівень лояльності).
Ірина Макідонська
HR Manager JT International Ukraine
Марина Іванцова
Віце-президент з персоналу компанії ПрАТ Карлсберг Україна з 2014 року, досвід роботи в HR 18 років, розпочала кар'єру в Карлсберг Груп на позиції Директора з персоналу і адміністративних питань ПАТ «Аліварія» в Білорусії в 2006 році, співголова комітету з персоналу Американської торгівельної палати в Україні.
Ірина Сінчалова
Модератор
Керуючий партнер ВІЧЕ КОНСАЛТИНГ, бізнес – тренер, HR-консультант з 18-ти річною практикою роботи.

Автор Ціннісно-цільової моделі компетенцій, автор тренінгових програм по розвитку управлінських, емоційних та комунікаційних компетенцій. Керівник міжнародних та національних проектів оцінки, навчання та розвитку персоналу.
Сергій Величанський
Модератор
Засновник клубу імпровізації IMPROV CLUB. Ідеолог програми IMPROVision - тренінг навичок ефективності, через закони імпровізації. Автор методики вивчення англійської через імпровізацію IMPROVersity. Автор програми командоутворення через командну імпровізацію TEAMproviz. Офіційний спікер ЄВРО 2012 та EUROCLUB на Євробаченні 2017 CLUB.
Приходьте з колегами та отримуйте знижку до 20%!
Про знижки для компаній вам розповість менеджер після реєстрації
Про що будемо говорити
Ірина Примак
Ваче Давтян
Ксенія Швед
Ангела Піддубна
Ольга Сидор
Євгенія Кривонос
Ольга Тарасевич
Ірина Макідонська
Марина Іванцова
Олена Рубанець
ПАРТНЕРИ КОНФЕРЕНЦІЇ
Преміум партнер
Інформаційні партнери
Водний партнер
Чайний партнер
Вартість участі у конференції
2500 гривень
При оплаті до 28 лютого
Купити
3000 гривень
При оплаті до 10 березня
Купити
3500 гривень
При оплаті до 28 березня
Купити
Реєстрація на конференцію
Конференція відбудеться 29 березня 2019 на 2му поверсі IQ Business Center, вулиця Болсуновська, 13-15 .
Радимо приходити завчасно, щоб встигнути пройти реєстрацію. Якщо у вас є питання щодо конференції, дзвоніть +38 (067) 442-21-60, +38 (095) 596-61-05
Made on
Tilda